ABLS-32.000MHZ-B2-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9080-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9080-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9080-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABLS-32.000MHZ-B2-T
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±20ppm גבישים 18pF 80 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ABLS-32.000MHZ-B2-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
צליל עילי שלישי
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±20ppm