ABLS3-25.000MHZ-D4YF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10864-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10864-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10864-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABLS3-25.000MHZ-D4YF-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ABLS3-25.000MHZ-D4YF-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.106‏ אינץ' (2.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm