ABM10-26.000MHZ-D30-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10933-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10933-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10933-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10-26.000MHZ-D30-T3
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
26 MHz ±20ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM10-26.000MHZ-D30-T3 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm