ABM10AIG-16.000MHZ-8-N1G-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM10AIG-16.000MHZ-8-N1G-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM10AIG-16.000MHZ-8-N1G-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM10AIG-16.000MHZ-8-N1G-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10AIG-16.000MHZ-8-N1G-T3
תיאור
CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 8pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
4-SMD (2.55x2.05)
יציבות התדר
±15ppm
גודל / מידה
אורך 0.100‏ אינץ' x‏ רוחב 0.081‏ אינץ' (2.55 מ"מ x‏ 2.05‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF