ABM10AIG-25.000MHZ-4Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13365-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13365-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13365-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10AIG-25.000MHZ-4Z-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM10AIG-25.000MHZ-4Z-T3 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
4-SMD (2.55x2.05)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.100‏ אינץ' x‏ רוחב 0.081‏ אינץ' (2.55 מ"מ x‏ 2.05‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF