ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
תיאור
CRYSTAL 22.5792MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
22.5792 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
22.5792 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±10ppm