ABM10W-24.5760MHZ-7-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13723-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13723-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13723-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-24.5760MHZ-7-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 24.5760MHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.576 MHz ±10ppm גבישים 7pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24.576 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm