ABM10W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13730-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13730-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13730-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±10ppm