ABM10W-25.0000MHZ-7-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13731-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13731-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13731-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-25.0000MHZ-7-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 7pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm