ABM10W-27.0000MHZ-6-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM10W-27.0000MHZ-6-B1U-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM10W-27.0000MHZ-6-B1U-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM10W-27.0000MHZ-6-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-27.0000MHZ-6-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm