ABM10W-38.4000MHZ-8-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13785-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13785-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13785-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-38.4000MHZ-8-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
38.4 MHz ±10ppm גבישים 8pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
38.4 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm