ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 98
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
קיים במלאי: 839
24 MHz ±10ppm גבישים 12pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14951-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm