ABM11-25.000MHZ-18-B2Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14954-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14954-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14954-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11-25.000MHZ-18-B2Y-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 18pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABM11-25.000MHZ-18-B2Y-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm