ABM11AIG-20.000MHZ-4Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13370-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13370-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13370-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11AIG-20.000MHZ-4Z-T3
תיאור
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
20 MHz ±30ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABM11AIG-20.000MHZ-4Z-T3 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
20 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF