ABM11N-25.0000MHZ-10-D2Y-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM11N-25.0000MHZ-10-D2Y-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11N-25.0000MHZ-10-D2Y-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm