ABM11N-25.0000MHZ-8-D1G-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM11N-25.0000MHZ-8-D1G-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11N-25.0000MHZ-8-D1G-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm