ABM11N-27.1200MHZ-10-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM11N-27.1200MHZ-10-B1U-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM11N-27.1200MHZ-10-B1U-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM11N-27.1200MHZ-10-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11N-27.1200MHZ-10-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.12 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27.12 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm