ABM11W-16.0000MHZ-8-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13813-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13813-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13813-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11W-16.0000MHZ-8-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 8pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm