ABM11W-24.0000MHZ-6-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13828-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13828-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13828-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11W-24.0000MHZ-6-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm