ABM11W-25.0000MHZ-6-B1U-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 3,219
גיליון נתונים
קיים במלאי: 28
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
אקוויוולנטים-פרמטרית
ECS Inc.
25 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.