ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 1,045
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±20ppm גבישים 6pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3
תיאור
CRYSTAL 25.000MHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm