ABM11W-25.0000MHZ-8-K1Z-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 3,493
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 1,402
גיליון נתונים
ECS Inc.
קיים במלאי: 410
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.