ABM11W-26.0000MHZ-7-B1U-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 5,723
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 20
גיליון נתונים
קיים במלאי: 4,210
קיים במלאי: 585
קיים במלאי: 856
TXC CORPORATION
ECS Inc.
ECS Inc.
קיים במלאי: 22
26 MHz ±10ppm גבישים 7pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.