ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 231
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 10
גיליון נתונים
קיים במלאי: 2,931
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
CTS-Frequency Controls
30 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13887-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
30 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm