ABM11W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 48 MHz ±10ppm גבישים 6pF 40 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ABM11W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 6pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 40 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 48 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.6x2) |
יציבות התדר ±20ppm | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) |