ABM11W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13923-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13923-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13923-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM11W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
48 MHz ±10ppm גבישים 6pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm