ABM12W-24.0000MHZ-8-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13937-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13937-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13937-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM12W-24.0000MHZ-8-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm