ABM12W-24.0000MHZ-8-D1X-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 2,602
גיליון נתונים
Jauch Quartz
Jauch Quartz
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
אקוויוולנטים-פרמטרית
ECS Inc.
קיים במלאי: 555
EPSON
24 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.