ABM12W-27.0000MHZ-6-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13954-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM12W-27.0000MHZ-6-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±10ppm גבישים 6pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm