ABM12W-27.0000MHZ-8-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM12W-27.0000MHZ-8-B1U-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM12W-27.0000MHZ-8-B1U-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM12W-27.0000MHZ-8-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM12W-27.0000MHZ-8-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm