ABM12W-32.0000MHZ-6-B1U-T3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32 MHz ±10ppm גבישים 6pF 80 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ABM12W-32.0000MHZ-6-B1U-T3 דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 6pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 80 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 32 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.2x1.6) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.047 אינץ' (1.60 מ"מ x 1.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.016 אינץ' (0.40 מ"מ) |