ABM12W-32.0000MHZ-7-B1U-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 7,237
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 14,469
גיליון נתונים
TXC CORPORATION
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
32 MHz ±10ppm גבישים 7pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
ABM12W-32.0000MHZ-7-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM12W-32.0000MHZ-7-B1U-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM12W-32.0000MHZ-7-B1U-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM12W-32.0000MHZ-7-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM12W-32.0000MHZ-7-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm