ABM12W-40.0000MHZ-6-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13987-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13987-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13987-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM12W-40.0000MHZ-6-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm