ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
48 MHz ±10ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13994-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm