ABM13N-32.0000MHZ-8-DH7X-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM13N-32.0000MHZ-8-DH7X-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM13N-32.0000MHZ-8-DH7X-T5
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz ±7ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1‏x‏1.2‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.047‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.20 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±7ppm