ABM13N-48.0000MHZ-8-D1G-T5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
48 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ABM13N-48.0000MHZ-8-D1G-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM13N-48.0000MHZ-8-D1G-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM13N-48.0000MHZ-8-D1G-T5
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm