ABM13W-32.0000MHZ-5-NH7U-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14694-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14694-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14694-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM13W-32.0000MHZ-5-NH7U-T5
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz ±7ppm גבישים 5pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±7ppm