ABM13W-48.0000MHZ-5-NH7U-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM13W-48.0000MHZ-5-NH7U-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM13W-48.0000MHZ-5-NH7U-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM13W-48.0000MHZ-5-NH7U-T5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM13W-48.0000MHZ-5-NH7U-T5
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz ±7ppm גבישים 5pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±7ppm