ABM14-40.0000MHZ-8-N1U-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM14-40.0000MHZ-8-N1U-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM14-40.0000MHZ-8-N1U-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM14-40.0000MHZ-8-N1U-T5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM14-40.0000MHZ-8-N1U-T5
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
40 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (.80‏x‏1‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm