ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5
תיאור
CRYSTAL 59.9700MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
59.97 MHz ±10ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
59.97 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm