ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 59.9700MHZ 8PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 59.97 MHz ±10ppm גבישים 8pF 60 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 8pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 60 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 59.97 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (.80x1) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.013 אינץ' (0.33 מ"מ) |