ABM14-76.8000MHZ-8-N1V-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM14-76.8000MHZ-8-N1V-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM14-76.8000MHZ-8-N1V-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM14-76.8000MHZ-8-N1V-T5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM14-76.8000MHZ-8-N1V-T5
תיאור
CRYSTAL 76.8000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
76.8 MHz ±10ppm גבישים 8pF 30 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
76.8 MHz
יציבות התדר
±12ppm
אפיצות תדר
±10ppm