ABM14N-59.9700MHZ-8-N1U
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM14N-59.9700MHZ-8-N1UCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM14N-59.9700MHZ-8-N1UDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM14N-59.9700MHZ-8-N1U
תיאור
CRYSTAL 59.97MHZ 8PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
59.97 MHz ±10ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
59.97 MHz
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
8pF