ABM14N-76.8000MHZ-8-N1V | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 76.8MHZ 8PF SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 76.8 MHz ±10ppm גבישים 8pF 30 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 30 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 85°C |
אריזה סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
סוג גבישMHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (.80x1) |
תדר 76.8 MHz | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
יציבות התדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.012 אינץ' (0.30 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | מספר מוצר בסיס |
קיבוליות עומס 8pF |