ABM3-10.000MHZ-D2Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10631-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10631-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10631-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM3-10.000MHZ-D2Y-T
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±20ppm גבישים 18pF 60 Ohms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABM3-10.000MHZ-D2Y-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
10 MHz
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
יציבות התדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm