ABM3B-24.000MHZ-R60-D-1-W-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9700-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9700-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9700-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM3B-24.000MHZ-R60-D-1-W-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±25ppm
אפיצות תדר
±10ppm