ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9721-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9721-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9721-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±10ppm גבישים 10pF 200 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
8 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm