ABM7-11.0592MHZ-D2Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9834-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9834-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9834-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM7-11.0592MHZ-D2Y-T
תיאור
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.0592 MHz ±20ppm גבישים 18pF 60 Ohms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ABM7-11.0592MHZ-D2Y-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
11.0592 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (3.5‏x‏6‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm