ABM8-10.000MHZ-12-R100-D3Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8-10.000MHZ-12-R100-D3Y-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM8-10.000MHZ-12-R100-D3Y-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM8-10.000MHZ-12-R100-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8-10.000MHZ-12-R100-D3Y-T
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±25ppm גבישים 12pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
10 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±25ppm