ABM8-14.7456MHZ-10-1-U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9674-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9674-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9674-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8-14.7456MHZ-10-1-U-T
תיאור
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14.7456 MHz ±10ppm גבישים 10pF 120 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABM8-14.7456MHZ-10-1-U-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
14.7456 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm